درباره ما

موسسه آموزشی صدر موجوعه ای فعال و پیشرو در حوزه آموزشی تخصصی زبان انگلیسی و یو سی می ایت. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1383 و با هدف ارتقای مهارت های محوری زبان آموزان در مقاطع خردسال کودک ، نوجوان و بزرگسال آغاز کرد.

در کشورهای پیشرفته آموزشهای جمعی و رفتاری در سنین پائین یک عرف اجتماعی می باشد و علت سپردن کودک به مهدها و آموزشگاه ها، شاغل بودن مادر نیست بلکه تامین منافعی در انسان (دانش آموز) می باشد که فقط از تا 2 تا 12 سالگی دست یافتنی است و تمام عمر مورد بهره برداری قرار میگیرد و در هیچ سنی قابل جبران نمی باشد.

چه خوب است که راه سختی را که ما برای آموزش زبان انگلیسی طی کردیم و نتیجه چندانی هم نگرفته ایم برای کودکانمان تکرار نشود.

ماموریت ما

محیط آموزشی بسیار زیبا، به روزترین امکانات و کتب آموزشی دنیا...نظم آموزشی و اساتید مجرب از ویژگیهای بارز آموزشگاه زبان صدر می باشد.

هدف اصلی ما، ارائه دوره های مختلف آموزش زبان ویژه تمام سنین با کیفیت بالا می باشد. مدیران و اساتید آموزشگاه زبان صدر همواره در تلاش هستند تا با ارائه ی روش های کارآمد و ایده های نو، کیفیت آموزش زبان در شهرستان را ارتقا دهند که این ایده ها، گام به گام ارائه و اجرا خواهد گردید

 • Beautiful Class Rooms
 • Lush Play Ground
 • Secure Building
 • Gaming Room
 • Pick and Drop
 • Breakfast - Lunch
 • Sports Activities

آموزشگاه زبان صدر بیش از بیش از 15 سال سابقه درخشان در آموزش زبان
هدف ما برآوردن هدفی شاد و زیبا برای یادگیری و تعامل تمام دانش آموزان است.

توجه به اهداف زبان اموزان

هر چه سابقه اجرایی یک موسسه بیشتر باشد و بازبینی های بیشتری بر روی برنامه خود انجام دهد، نگرانی زبان آموزان در دستیابی به اهداف کمتر خواهد بود.

مشاوره جهت ارتقاء آگاهی

اکثر زبان آموزانی که در جستجوی یک آموزشگاه زبان خوب هستند،نیاز است اطلاعات قبلی در همان بدو ورود به آموزشگاه مرتفع شده و اطلاعات کامل و مکفی در خصوص روند آموزش و روش های تدریس و یادگیری به ان ها داده شود تا در حین آموزش دچار سردرگمی و ناامیدی نشوند.

چارت آموزشی منظم

موسسه ای بهتر است که در ابتدا نیروهای متخصص و کارکشته را در جهت طراحی چارت آموزشی بکار گیرد و پس از آن طبق زمانبندی مشخصی ان را بازنگری و بروزرسانی کند

فضای آموزشی و امکانات مناسب

فضای آموزشی باید به شکلی باشد که مدیران اموزشی و سوپروایزرها بتوانند براحتی برنامه کلاس ها را به صورت مطلوب و با توجه به نیاز و شرایط زبان آموزان طراحی کنند. در این میان هرچه از تجهیزات پیشرفته تری در کلاس ها استفاده شود، استاد قدرت مانور بیشتری خواهد داشت و در ارائه مطلب و صرفه جویی در زمان کمک بسزایی خواهد داشت.

اساتید مجرب

اساتید باید با تئوری های آموزشی، مسائل زبانشناسی و روانشناسی آشنایی داشته باشند،حداقل اطلاعات مبتدی در حوضه تحلیل کتب، آزمون سازی و نوشتن طرح درس داشته باشند و قدرت برنامه ریزی و اجرای مناسبی برای بکارگیری از تمامی این اطلاعات داشته باشند. اطلاعات خود را به روزرسانی کنند و هرجا نیاز بود، روش های تدریس خود را بازنگری کنند.

معیار های سنجش مناسب

در پایان هر دوره میزان دستیابی و توانایی زبان آموزان از طریق آزمون مورد بررسی قرار میگیرد که اگر در این فرایند از ابزار اندازه گیری نامناسب استفاده شود،زبان آموز آگاهی مناسبی از سطح توانایی ها خود نخواهد داشت و در دوره های بعدی،در مواجهه با مسائل دشوار سردرگم و مایوس خواهد شد.

آموزشگاه زبان صدر بهاباد آموزشگاهی کاملا هوشمند

به مرکز تمام هوشمند زبان انگلیسی صدر بهاباد خوش آمدید

تمام فرآیند های آموزشی ما در این مرکز کاملا هوشمنداست، به طوریکه والدین و زبان آموزان عزیز می توانند از طریق زیر از برنامه درسی ، ارتباط با اساتید، نمرات متخلف در طول ترم، تکلیف درسی و حضور و غیاب خود مطلع شوند:

 • اپیکیشن اندروید و IOS
 • ربات تلگرام
 • درگاه اینترنتی صدر
 • نلفن هوشمند

هر زبان آموز در ابتدای ترم کارت زبان آموزی هوشمند دریافت می کند به محض ورود زبان آموز به آموزشگاه با تاخیر و در صورت غیبت وی به طور هوشمند پیامک مربوطه به تلفن همراه والدین ارسال می گردد.

ثبت نام آغاز شد

ثبت نام